Лікар від Бога

«Лікар повинен володіти поглядом сокола, руками дівчини, мудрістю змії і серцем лева». (Авіценна).

Рисунок1.jpg

СИДОР Людмила Іванівна народилася 23 травня 1947 року в с. Кульчиці. Після навчання у Самбірській СЗШ № 1 вступила до Самбірського медичного училища, яке закінчила в 1964 році з відзнакою.
З 1 вересня 1964 року розпочала працю в медичній галузі – у Дублянській районній лікар-ні № 2 спочатку лаборантом,
а згодом – старшою медсестрою.
Упродовж 1967-1973 років навчалась в Івано-Франківському медичному інституті, після закінчення якого скерована на посаду завідувача відділення швидкої допомоги Самбірської центральної районної лікарні. За час перебування на цій посаді докорінно реорганізувала роботу відділення: було проведено реконструкцію примі-щення; розширено автопарк; радіофіковано відділення та автотранспорт; обладнано діагностичною та лікувальною апаратурою; збільшено кількість
виїзних бригад.
У 1979 р. переведена на посаду головного лікаря Дублянської районної лікарні. Розпочала будівництво лікарні, яку, укомплектовану необхідним обладнанням та апаратурою, здано в експлуатацію в 1985 р.
Упродовж 1989-2015 років – завідувач терапевтичного відділу Самбірської центральної районної лікарні. З листопада 2015 року – лікар-терапевт цього ж медичного закладу.
Докладала усіх зусиль, щоб у приміщенні відділу завжди було затишно та охайно, панувала атмосфера доброзичливості, створювала комфортні умови перебування хворих, адже добре знає, де панують любов і доброта – там і стіни допомагають. Завжди наголошує, що усі досягнення – результат спільних зусиль медичного колективу терапевтичного відділу, бо пріоритетними у роботі є високоякісна медична допомога, уважне та чуйне ставлення до пацієнтів з боку персоналу, що створює максимально наближені до домашніх умови їх перебування у медичному закладі.
Добросовісне виконання службових обов’язків, профе-сіоналізм, компетентність, ініціативність, наполегливість, висока відповідальність, відданість справі – це ті якості, які мають вирішальний вплив на медичну діяльність Людмили Сидор.
Про багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони здо-ров’я, надання висококваліфікованої медичної допомоги, забезпечення належного рівня медичного обслуговування громадян, активну життєву позицію Людмили Сидор свідчать численні грамоти та нагороди Львівської ОДА, Самбірської міської ради, Самбірської районної ради, Самбірської РДА.
12 червня 2003 року їй присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».
У 2015 році вона – переможець конкурсу “Когорта славних самбірчан 2015” у номінації “Медичний працівник року”. Член Українського лікарського товариства. Учасник численних семінарів, конференцій, з’їздів, конгресів; міжнародних заходів з вивчення та впровадження нових методів лікування та діагностики в лікувальних закладах Польщі, Німеччини.
Обиралась депутатом, членом виконавчого комітету Дублянської селищної ради; неодноразово призначалась головою виборчих комісій.
Допомагати людям – це та справа, яка стала метою та сенсом життя Людмили Сидор. Обравши професію медика, покликану стояти на сторожі люд-ського життя, вона дарує здоров’я людям та радість одужання, рятує від найрізноманітніших хвороб, у багатьох ситуаціях є останньою інстанцією для хворого. Людмила Сидор в уяві багатьох людей асоціюється з надією і захистом. Кажуть, що вона – посередник між людиною і Богом; лікує не лише тіло, а й душу хворого, вселяючи в його серце віру та надію.
Але це все – одна сфера життєвого шляху.
Попри невтомну працю у медицині, у Людмили Сидор чудова сім’я. Постійна відданість хворим пацієнтам не завадила приділяти багато часу, сили, витримки та терпіння чоловікові і дітям.
Нелегким було сімейне життя, однак завжди залишалася вірною подругою, супутницею та помічницею чоловікові. Завдяки мудрості, виваженості та досвідченості створила та підтримує спокійну та затишну атмосферу в сім’ї.
Дала життя та виховала трьох донечок. Доньки Зоряна, Руслана, Марія, зять Андрій, онуки Ігор-Іван, Енріко говорять, що вона – найкраща мама, подруга, вірний друг, порадник, завжди зрозуміє, підтримає, допоможе, дасть слушну пораду. Це людина, яка не зупиняється перед проблемами. Є розважливою і далекоглядною. У ній приховано величезне душевне тепло і невичерпне джерело сил! Тож нехай, вогонь, що палає в ній, і надалі освітлює усім нам все навколо, ніколи не згасає.
Нехай Господь дарує їй здоров’я, многії і благії літа.
Надія СВІТЛИЧНА.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s